Tipy na boudoir focení


Focení probíhá v místnosti s postelí určené pro focení boudoir, kde budeme pouze samy dvě, tudíž nemusíte mít ostych. Míru odhalení nechám na Vás.
Budu se maximálně snažit, abyste si focení i vše kolem užila a odcházela spokojená.

Co je styl Boudoir

Jde o zachycení ženské intimity ovšem ve velmi decentním a jemném pohledu. Snažíme se vystihnout intimitu a bezprostřednost modelky. Modelka je často na snímku zastižena při převlékání nebo ve spodním prádle, většinou bez úplné nahoty. Boudoir fotografie by na rozdíl od glamour fotografie neměla vzrušovat ale měla by vzbuzovat zvědavost.


Co si vzít s sebou

Oblečení si vezměte klidně více a potom spolu něco vybereme. Příklad, co vše si s sebou můžete vzít:

  • sety spodního prádla (černá a bílá případně tělové), korzety, krajkové župánky
  • boty na vysokém podpatku (prosím o absolutně čisté podrážky)
  • bílou nebo černou košili (může být i partnerova)
  • samo držící silonky, podvazky, sexy šaty, blůzky
  • volné svetry, prostě to, v čem se cítíte dobře
  • bižuterii, ozdoby do vlasů

Jak se na focení připravit

Je velmi důležité, abyste minimálně 3 dny před focením měla dostatečný příjem tekutin, vyhnula se alkoholu (minimálně večer před focením - zadržuje v těle vodu).
Dále je důležité mít upravené vlasy a manikúru, pedikúra také není na škodu. Líčení je nejvhodnější výraznější denní nebo jemnější večerní. 

Také doporučuji být dostatečně odpočatá.
V den focení si dejte pozor na těsné prádlo, ve kterém k nám dorazíte. Rádo se otlačuje a dlouho trvá, než otlačení vymizí. Proto raději přijďte v co nejvolnějším oblečení.
Velmi důležité je, abyste se cítila dobře, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Budu se snažit aby Vám focení bylo co nejvíce příjemné, proto nechte doma obavy a začněte se ještě více těšit. Určitě je na co!

Příklady oblečení pro boudoir focení (zdroj Pinterest)