Hledáš svatební fotografku, která Vám nafotí moderní, netradiční svatební fotografie plné emocí v krásném světle.  Tak jste tu správně! :-)

Mým největším přáním je, abyste se i po letech ke snímkům rádi vraceli a samotné focení pro vás bylo krásným zážitkem. 

Fotografie které vyzařují Vaši lásku, něhu a upřímnost.Milá slova od Vás

S Blankou se nám spolupracovalo opravdu dobře. 😊 Z jejího profesionálního přístupu a krásných fotek jsme nadšení. 😇

Klára Dvořáková 


Blanka mi fotila svatbu. Nádherné byly jak párové a skupinové fotky, tak i momentky z celého dne. Většina hostů si ani nevšimla, že by v průběhu dne byli focení a přesto mají na památku moc pěkné fotky. Barevnost fotek pro nás byla přesně akorát a co víc, není tam ani jedna fotografie, která by se nám nelíbila. Za sebe Blanku velmi doporučuji.

Alča Konečná


U paní Chrástové jsme byli poprvé a to na focení narozenin naší dcery. Byli jsme totiž trošku nervózní co nás bude čekat na samotných fotkách po předchozích zkušenostech v jiném ateliéru. Ale to vše bylo zbytečné. Když se nám fotky dostali do rukou, zůstali jsme s manželkou s otevřenou pusou beze slov. Fotky absolutní top. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli vzpomínku na narozeniny zachytit právě u paní Chrástové. A v neposlední řadě jsme byli strašně mile překvapeni, kolik fotek a za jakou super cenu nám paní poslala. Obyčejně bývá v nabídce pár fotek za nesmysl a u paní Chrástové to je přesně naopak. Za nás SUPER. Mockrát děkujeme a určitě jsme u paní Chrástové nebyli naposledy. 

Lukáš Hromek


Děkujeme za krásné fotky z našeho svatebního dne. Jsi milá a empatická a přesně jsi vystihla atmosféru naší svatby :-).  Dokonce bych řekla, že jsi mezi nás zapadla jako bychom se znaly léta :-).  Opravdu moc děkujeme jsme velmi spokojení a rádi se budeme vracet :-).

Barbora P.


Děkujeme, Blani, za nádhernou vzpomínku na naše předsvatební období! Samotný průběh focení měl moc příjemnou atmosféru a moc jsme si to užili!

Marie Z.

  


Blanka splnila mou představu o perfektních fotkách ze svatby. Má cit pro detail a zachytí úplně vše. Děkujeme

Ivana Vrzáčková


Blani, děkujeme za překrásné fotky! Moc rádi se k tobě budeme vracet! 

Lenka Ch.

Děkujeme Blani opět za vytvoření krásných vzpomínek na děti když jsou ještě malé. Při focení panuje vždy krásná atmosféra. A fotky opět nádherné!!

Jana K.

Velmi milá a příjemná paní fotografka. Krásný přístup k nám všem. Odnášíme si velmi krásnou vzpomínku. Moc se mně líbila ta výborná atmosféra během focení. Blani, moc děkujeme a určitě jsi naši rodinu nefotila naposledy.

 Iveta L. 

Díky za pohodové focení. Moc se nám líbil přístup, všechno bylo nenucené a v pohodě, pro děti zábavné a ne nic strojeného. A samozřejmě krásný výsledek jako vždycky Díky! 

Markéta K. 

Milá, trpělivá a moc šikovná fotografka, která dokáže zachytit přirozenost a krásu člověka. Krásné a přirozené fotky jsou ta nejlepší památka. Blaničku moc doporučuji!!!

 Jana T.