Milá slova od Vás

Blanka splnila mou představu o perfektních fotkách ze svatby. Má cit pro detail a zachytí úplně vše. Děkujeme

Ivana Vrzáčková    


Skvělá fotografka. ❤️ Focení je zábavné, žádný kýč ani křeč, vše pěkně plyne a je z velké části spontánní. Výsledné fotky předčily moje očekávání, byla jsem naprosto spokojená. Velké díky za krásné rodinné fotky a Blanku můžu jedině doporučit. 

Barbora Zikmundová 


Blanka nám fotila svatbu a po předání finálních fotografií jsme se jen utvrdili v tom, že jsme si nemohli vybrat lépe. Její přístup byl po celou dobu naprosto profesionální, ale zároveň pohodový a přátelský. Fotky jsou navíc opravdu krásné, a proto Blanku doporučuji všemi deseti. 

Jana Loskotová


S Blankou se nám spolupracovalo opravdu dobře. Z jejího profesionálního přístupu a krásných fotek jsme nadšení.  

Klára Dvořáková


U paní Chrástové jsme byli poprvé a to na focení narozenin naší dcery. Byli jsme totiž trošku nervózní co nás bude čekat na samotných fotkách po předchozích zkušenostech v jiném ateliéru. Ale to vše bylo zbytečné. Když se nám fotky dostaly do rukou, zůstali jsme s manželkou s otevřenou pusou beze slov. Fotky absolutní top. Jsme nesmírně rádi, že jsme mohli vzpomínku na narozeniny zachytit právě u paní Chrástové. A v neposlední řadě jsme byli strašně mile překvapeni, kolik fotek a za jakou super cenu nám paní poslala. Obyčejně bývá v nabídce pár fotek za nesmysl a u paní Chrástové to je přesně naopak. Za nás SUPER. Mockrát děkujeme a určitě jsme u paní Chrástové nebyli naposledy. 

Lukáš Hromek


Blanka mi fotila svatbu. Nádherné byly jak párové a skupinové fotky, tak i momentky z celého dne. Většina hostů si ani nevšimla, že by v průběhu dne byli focení a přesto mají na památku moc pěkné fotky. Barevnost fotek pro nás byla přesně akorát a co víc, není tam ani jedna fotografie, která by se nám nelíbila. Za sebe Blanku velmi doporučuji. 

 Alča Konečná


Děkujeme za krásné fotky z našeho svatebního dne. Jsi milá a empatická a přesně jsi vystihla atmosféru naší svatby :-). Dokonce bych řekla, že jsi mezi nás zapadla jako bychom se znaly léta :-). Opravdu moc děkujeme jsme velmi spokojení a rádi se budeme vracet :-).

Barbora P.


Velká spokojenost s vánočním focení. Krásné dekorace a velmi příjemná paní fotografka.

Michaela H. 


Úžasná fotografka s perfektním přístupem k dětem. Vánoční focení i křtiny na výbornou. Lepšího fotografa nenajdete!! 

Lucie Č.


Děkujeme Blani opět za vytvoření krásných vzpomínek na děti když jsou ještě malé. Při focení panuje vždy krásná atmosféra. A fotky opět nádherné!!

Jana K.


Chceš zachytit emoce, užít si focení v krásném prostředí, cítit se přitom báječně a vše, co si vymyslíš je Ti předem splněno. K dispozici tolik fotek …za mě skvělé
Tak neváhej ,doporučuji Blanka Chrástová fotografka 

Vendi Stoklasova 


Děkujeme, Blani, za nádhernou vzpomínku na naše předsvatební období! Samotný průběh focení měl moc příjemnou atmosféru a moc jsme si to užili!

Marie Z.


Díky za pohodové focení. Moc se nám líbil přístup, všechno bylo nenucené a v pohodě, pro děti zábavné a ne nic strojeného. A samozřejmě krásný výsledek jako vždycky Díky!

Markéta K. 


Milá, trpělivá a moc šikovná fotografka, která dokáže zachytit přirozenost a krásu člověka. Krásné a přirozené fotky jsou ta nejlepší památka. Blaničku moc doporučuji!!!

Jana T.


Velmi milá a příjemná paní fotografka. Krásný přístup k nám všem. Odnášíme si velmi krásnou vzpomínku. Moc se mně líbila ta výborná atmosféra během focení. Blani, moc děkujeme a určitě jsi naši rodinu nefotila naposledy.

Iveta L. 


Blani, děkujeme za překrásné fotky! Moc rádi se k tobě budeme vracet!

Lenka Ch.