Tipy na narozeninové focení v ateliéru

Při narozeninovém focení fotím pouze samotné dítě (bez sourozenců). Na konci focení pokud si to budete přát je možné udělat také fotografii celé rodiny.

V ateliéru mám světle růžové, světle modré, bílé a šedé fotopozadí.

Pokud máte barvu, kterou byste preferovali, dejte mi prosím vědět před focením, abych toto fotopozadí měla pro Vás na focení připravené. Děkuji

Co vzít s sebou

V ateliéru mám umělý dort. Pokud se Vám však líbí fotky, jak dítě ochutnává dort, můžete si klidně přivést vlastní pečený dort. Určitě to bude stát za to!

Hodit se bude také nějaká odměna pro oslavence za spolupráci při focení.

Oblečení pro oslavence

Na focení si vezměte pro dítě minimálně 2 outfity. Oblečení volte spíše ve světlých barvách nejlépe bez nápisů a obrázků a bez vzorů, což odvádí pozornost od foceného dítěte.

A jaké zvolit barvy? Nejvhodnější barvy vzhledem k fotopozadí, které mám, jsou především bílá, růžová, modrá, krémová, šedá ....

Pro holčičky se hodí šatičky, sukýnky, trička, halenky, okrasné ponožtičky, čelenky atd. 

Pro chlapečky rifličky, kalhoty, kšandy, košile, vestičky, trička, motýlek, kravata ….

Dětem můžete vzít také řádně očištěné botičky.

Oblečení na focení celé rodiny

Oblečení pro Vás volte nejlépe ve světlých barvách nejlépe bez potisku a bez vzorů. Určitě stojí za to, aby celá rodina byla sladěna do stejného stylu či barevné palety. Není nutné, aby všichni byli oblečeni v jedné barvě, ale aby se k sobě oblečení hodilo.

Příklady outfitů pro focení dítěte (zdroj Pinterest) 


Příklady outfitů pro focení celé rodiny (zdroj Pinterest)